2011 12 09

BBL lygoje nepralaimintys „Šiauliai“ nugalėjo ir Estijoje

„Šiaulių“ klubas Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo 8-ąją pergalę iš tiek pat galimų. Penktadienį išvykoje Antano Sireikos auklėtiniai 109:94 (30:25, 31:20, 28:22, 20:27) parklupdė Tartu universiteto komandą, kuriai tai buvo 7-asis pralaimėjimas per 10 mačų.
Antanas Sireika
Antano Sireikos auklėtiniai skina pergales BBL. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Šiauliečiai nuo Tartu krepšininkų atitrūko antrajame kėlinyje, per dvi minutes į varžovų krepšį įmetę 14 taškų, kai tuo tarpu estai – vos 2.

Nugalėtojams Cameronas Longas pelnė 22 taškus, Arvydas Šikšnius pridėjo 20, o Denzelis Bowlesas ir Valdas Vasylius – po 18 taškų.

Tartu universitete pasižymėjo Billas Amisas (23 tšk.). Rainis Veidmanis pelnė 20 taškų.

Šeštadienį taip pat išvykoje „Šiaulių“ klubas stos į kovą su kita Estijos ekipa – Talino „Kalev/Cramo“.

„Juventus“ nugalėjo latvius

Kitose BBL Elito diviziono rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 81:74 (16:17, 22:25, 23:10, 20:22) palaužė Liepojos „Liepajas Lauvas“ (Latvija) krepšininkus bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš devynių galimų.

„Liepajas Lauvas“ atstovams tai buvo aštuntasis pralaimėjimas per dešimt susitikimų.

Verta pažymėti, jog trečiajame ketvirtyje aikštelę teko palikti Liepojos klubo krepšininkui lietuviui Martynui Andriuškevičiui. Žaidėjas buvo nubaustas technine pražanga, o vėliau – ir diskvalifikuotas.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Žydrūnas Urbonas. Po 12 taškų pridėjo Darius Pakamanis ir Karolis Petrukonis.

„Liepajas Lauvas“ rezultatyviausiai rungtyniavo Joshas Mayo (14 tšk.).