TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

BBL „Nevėžis“ gėdingai sutriuškintas, „Lietkabelis“ lengvai laimėjo

Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo R.Sargųno taurę
Augusto Didžgalvio nuotr. / Panevėžio „Lietkabelis“
Šaltinis: BNS
0
A A

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) trečiadienį sužaistos dar septynerios rungtynės, kuriose penkias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, o dvi – svečiai.

Antrąją pergalę iš eilės B grupės turnyro starte pavyko iškovoti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams, kurie svečiuose 86:68 nugalėjo Talino „Kalev“ ekipą:

Talino „Kalev“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 68:86 (14:31, 20:15, 15:21, 19:19)

„Kalev“: Reimo Tammas 23, Raido Roosas 19, Robertas Grabauskas 18.
„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 25, Evaldas Žabas 12, Mantas Kazonas 11

„Prienai“ – „Valmiera“ 66:68 (19:16, 21:12, 17:27, 9:13)

„Prienai“: Paulius Vaitiekūnas 16, Vidmantas Sragauskis 12, Giedrius Staniulis 11
„Valmiera“: Kristapas Dargais 12, Viktoras Ilijinis ir Martinš Vinaudas po 10

„Jekabpils“ – Valgos „Maks & Moorits“ 86:65 (21:19, 24:20, 17:16, 24:10)

„Jekabpils“: Rinaldas Širšnis 24, Devinas Tayloras 14, Pavelas Vaselovas 13
„Maks & Moorits“: Juris Aleksejevas 18, Edgaras Kruminš 11, Maris Laksa 9

lietkabelio nuotr./Vytenis Čižauskas
lietkabelio nuotr./Vytenis Čižauskas

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. Panevėžio „Lietkabelis“ 2 2 0 4
2. „Valmiera“ (Latvija) 2 2 0 4
3. „Jekabpils“ (Latvija) 2 1 1 3
4. Valgos „Maks & Moorits“ (Estija) 2 1 1 3
5. „Prienai“ 2 0 2 2
6. Talino „Kalev“ (Estija) 2 0 2 2
7. Talino TTU (Estija) 0 0 0 0

A grupė. Talino „Kalev-Cramo“ – Rygos „Barons kvartals“ 90:71 (24:18, 26:26, 22:12, 18:15)

„Kalev-Cramo“: Armandas Škele 19, Reinaras Hallikas ir EJ Singleris po 11, Mindaugas Kupšas 5
„Barons kvartals“: Jekabas Rozitis ir Ernestas Kalve po 15, Kasparas Kambala 11

Tamperės „Pyrinto“ – Jūrmalos „Feniks“ 79:69 (25:17, 16:16, 17:19, 21:17)

„Pyrinto“: Asenso Ampimas 17, Antero Lehto 12, Topiasas Palmi 11
Jūrmalos „Feniks“: Arturas Ausejas 15, Ervinas Jonatis ir Martinš Rozenbergas po 12

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) 2 2 0 4
2. Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) 2 2 0 4
3. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 1 1 0 2
4. Rygos „Barons kvartals“ (Latvija) 2 0 2 2
5. Jūrmalos „Feniks“ (Latvija) 2 0 2 2
6. „Parnu“ (Estija) 1 0 1 1

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Rungtynių akimirka

C grupė. Rakverės „Tarvas“ – Maskvos „Dinamo“ 83:77 (16:21, 21:16, 24:22, 22:18)

„Tarvas“: Robertas Stumbris ir Casparas Ciprussas po 15, Brandis Rossas 13
„Dinamo“: Pavelas Gromyko 17, Valentinas Jurčikas 15, Aleksandras Fominas 13

Liepojos „Triobet“ – Kėdainių „Nevėžis“ 93:65 (24:13, 29:18, 15:13, 25:21)

„Triobet“: Edgaras Želionis 15, Arnoldas Helmanis 14, Laurias Blausas 13, Andrius Mažutis 7
„Nevėžis“: Ignas Ramašausas 14, Marcusas Monroe 11, Deividas Kumelis 10

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. Rakverės „Tarvas“ (Estija) 2 1 1 3
2. Liepojos „Triobet“ (Latvija) 1 1 0 2
3. Utenos „Juventus“ 1 1 0 2
4. Raplos „Tyco“ (Estija) 1 1 0 2
5. Kėdainių „Nevėžis“ 2 0 2 2
6. Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 1 0 1 1

Į atkrintamąsias varžybas pateks po pirmąsias keturias vietas grupėse užėmusios komandos bei geriausia penktojoje pozicijoje likusi ekipa. Be šių trylikos klubų atkrintamosiose varžybose žais ir tiesioginius kelialapius gavusios Šiaulių „Šiaulių“, Tartu „TU-Rock“ (Estija) bei Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) komandos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek