2013 11 02

BBL: „Nevėžis“ ir „Juventus“ nusileido Latvijos klubams, „Pieno žvaigždės“ įveikė „Prienus“

Penkerios rungtynės šeštadienį sužaistos Baltijos krepšinio lygoje (BBL), kuriose nesisekė Lietuvos komandoms.
Tyrone‘as Brazeltonas
Tyrone‘as Brazeltonas / Vytauto Mikaičio nuotr.

B grupėje Kėdainių „Nevėžio“ (3-1) ekipa 60:68 (12:20, 17:22, 18:12, 13:14) nusileido „Ventspils“ (3-1) komandai.

Nors „Nevėžis“ beveik visas rungtynes vijosi varžovus, tačiau ketvirtame kėlinyje sužaidus tris minutes rezultatas dar buvo lygus (54:54). Tai buvo paskutinis kartas, kuomet švieslentė rodė lygybę. BBL čempionai šovė į priekį 10:0 ir nutolo visam laikui (64:54).

„Ventspils“: Janis Timma (13 atk. kam., 5/6 trit.) 17, Ronaldas Zakis 16, Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) 15.

„Nevėžis“: Vilmantas Dilys (9 atk. kam.) 15, Tyrone'as Brazeltonas ir Simas Buterlevičius po 12, Valdas Dabkus 10.

C grupėje pralaimėjimą 76:79 (16:28, 23:10, 27:23, 10:18) Rygos „Barons“ (1-3) klubui namuose patyrė Utenos „Juventus“ (2-2).

Likus žaisti pusantros minutės „Juventus“ dar pirmavo 73:72, tačiau leido svečiams palnyti keturis taškus iš eilės. Likus žaisti 7 sekundes Aidas Viskontas pataikė tritaškį, tačiau Karlis Apsitis sumetė baudas ir garantavo klubui pergalę.

„Juventus“: Nikita Barinovas (8 atk. kam.) 13, Gintautas Matulis, Averonas Kelvinas Matthewsas ir Saulius Kulvietis (6 atk. kam.) po 11, Karolis Petrukonis ir Edgaras Stanionis po 10.

„Barons“: Karlis Apsitis (3/4 dvit., 9/9 baud.) 22, Salvis Metra (3/6 trit.) 20, Ilmaras Bergmanis (3/6 trit.) 16.

B grupėje be pralaimėjimų toliau žygiuoja Pasvalio „Pieno Žvaigždės“ (5-0), namuose 91:73 (15:19, 20:20, 27:11, 29:23) įveikusios „Prienų“ (3-1) krepšininkus, kurių gretose nežaidė Dainius Šalenga.

Kiti rezultatai:

C grupė: Tartu „Rock“ (2-3) – „Valga“ (0-2) 93:50 (18:19, 25:10, 30:13, 20:8)

A grupė: Rakverė „Tarvas“ (2-2) – Raplos „Tyca“ (0-3) 73:69 (16:20, 13:20, 19:12, 25:17)