2012 11 02 /21:08

BBL: „Palanga“ be vargo įveikė estus, „Nevėžis“ neatsilaikė

Lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo „Palanga“, tačiau „Nevėžis“ nesugebėjo laimėti antrų rungtynių per dvi dienas.
Vilniaus „Sakalai“ 83:37 Kėdainių „Nevėžis“
Kėdainių „Nevėžis“ / sportoakimirka.lt
Temos: 1 Krepšinis

Namuose žaidę palangiškiai A grupės rungtynėse 78:60 (22:13 15:11 20:17 21:19) neturėjo vargo su Talino TTU (1-3).

Palangiškiai savo pranašumą demonstruoti pradėjo nuo antrosios pirmojo kėlinio pusės. Tuomet jie išlygino rezultatą (10:10) ir likusią atkarpą laimėjo rezultatu 12:3, kas padėjo įgyti 9 taškų pranašumą (22:13).

Per likusį rungtynių laiką lietuviai ne tik išlaikė, bet ir padidino savo pranašumą bei šventė antrą pergalę BBL (78:60).

„Palanga“: Parrishas Brownas (7 rez. perd.) ir Martinas Olasumbo Ayotebi (13 atk. kam.) po 17, Evaldas Lengvinas (5 rez. perd.) 15, Justas Petkevičius 10, Modestas Kumpys 9.

TTU: Kiuras Akenpargas 23, Erikas Keedusas (5 atk. kam., 4 kld.) 9, Jaanas Puidetas 8.

Penktadienį kėdainiečiai Baltijos krepšinio lygos (BBL) C grupės rungtynėse 69:85 (20:29 22:18 15:22 12:16) nusileido „Rakvere Tarvas“ (2-3) ekipai iš Estijos.

Dvi dienas iš eilės rungtyniavę „Nevėžio“ krepšininkai vakar 80:60 sutriuškino Talino „Kalev“ ir šįkart nepajėgė įveikti „Tarvas“ krepšininkų, kurie vakar ilsėjosi ir ruošiasi šiandienos dvikovai.

„Nevėžis“ šiandienos dvikovoje prieš „Tarvas“ nėkart nepirmavo. Estai jau rungtynių pradžioje įgijo pranašumą, kurį išlaikė ir iki rungtynių pabaigos dar padidino. To „Tarvas“ ekipai pakako, kad ji švęstų savo antrąją pergalę šiame BBL sezone.

„Nevėžis“: Gediminas Žylė (7 atk. kam., 4 kld.) 14, Andrius Aleksandrovas (7 atk. kam.) 12, Šarūnas Kulevičius (5 atk. kam.) 10, Tomas Černeckis 9, Paulius Semaška (5 atk. kam.) 8.

„Tarvas“: Reimo Tammas (7 atk. kam., 10 rez. perd.) 21, Maris Lakša (6 atk. kam.) 15, Kaido Saksas 12, Juris Umbraško ir Renato Lidmetas (7 atk. kam.) po 10.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius