TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

BBL: „Prienai“ ir „Pieno Žvaigždės“ iškovojo pergales ir liko be pralaimėjimų

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gediminas Orleikas prieniškiams pelnė daugiausiai taškų.
Šaltinis: 15min.lt ir eurobasket.lt inf.
0

Pirmąjį Baltijos krepšinio lygos (BBL) etapą be pralaimėjimų baigė „Prienai“ (10/0), paskutiniosiose rungtynėse namuose 102:74 (24:13 13:22 37:21 28:18) įveikę Rakverės „Tarvas“ (5/5) krepšininkus, kuriems tai buvo antros rungtynės per paskutines dvi dienas.

Po gero pirmojo kėlinio antrajame prieniškiai leido varžovams pasivyti juos. Visas problemas „Prienai“ išsprendė per trečiąjį kėlinį, per kurį sugebėjo pelnyti net 37 taškus, o patys praleido 21. Taip pat sėkmingas buvo ir ketvirtasis kėlinys, tik įtvirtinęs Virginijaus Šeškaus treniruojamos komandos pranašumą (102:74).

Tai buvo pirmosios rungtynės, kuriose „Prienai“ turėjo verstis be praeitą savaitę traumą patyrusio Žygimanto Janavičiaus. Krepšininkas komandai negalės padėti visą šį sezoną.

Pralaimėjimo kartėlio nepatyrę „Prienai“ žengė C grupėje užėmė pirmą vietą ir pateko į BBL „Top 16“ etapą. „Tarvas“ taip pat išsikovojo vietą jame.

„Prienai“: G.Orelikas (11 atk. kam.) 18, P.Ivanauskas 16, A.Valeika (6/7 dvit., 10 atk. kam.) 14, A.Labuckas, G.Kadžiulis ir A.Urbutis po 10, S.Vene (7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per kam.) 9, T.Šležas (8 min., 4 atk. kam.) 8.

„Tarvas“: M.Lakša (8 atk. kam.) ir R.Tammas po 16, B.Raley'us Rossas ir O.Metsalu po 10.

D grupėje devintą pergalę iš tiek pat galimų pasiekė Pasvalio „Pieno Žvaigždės“, namuose 102:73 (32:21, 28:16, 20:20, 22:16) sutriuškinusi „Parnu“ (2/7) krepšininkus. Pasvaliečiai taip pat tapo grupės nugalėtojais ir pateko į „Top 16“.

„Pieno žvaigždės“: E.Kairys (9/9 dvit) 24, Y.Gatesas (dvit. 7/11) ir V.Čepukaitis (dvit. 8/9) po 16, M.Ruikis 14, P.Beliavičius12.

„Parnu“: R.Raadikas (dvit. 11/15, 7 atk. kam.) 26, O.Natulionis (7 atk. kam.) 14.