2012 02 14 /20:45

BBL: „Šiauliai“ iššvaistė 11 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido Kėdainių krepšininkams

„Šiaulių“ klubas Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito divizione patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir pirmą kartą suklupo namuose. Šešioliktose rungtynėse antrąją vietą turnyre užimantys šiauliečiai, antradienį namuose po pratęsimo 99:105 (15:24, 31:18, 19:17, 21:27, 13:19) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje esančių Kėdainių „Kėdainių-Triobet“ (7 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.
Šiaulių krepšininkai patyrė nesėkmę BBL čempionate
Šiaulių krepšininkai patyrė nesėkmę BBL čempionate / Klubo nuotr.

Į Šiaulius kėdainiečiai atvyko be čiurną susižeidusio Laimono Kisieliaus ir maistu apsinuodijusio Tomo Černeckio. Tuo tarpu „Šiaulių“ gretose nežaidė traumas besigydantys Valdas Vasylius ir Vytautas Šarakauskas, praneša „BasketNews.lt“.

Pradėjus tiksėti paskutinei minutei „Šiaulių“ pranašumas vis dar buvo dviženklis ir siekė 11 taškų (86:75). Visgi svečiai nenuleido rankų ir pataikė tris tritaškius iš eilės bei išplėšė pratęsimą (86:86).

Per papildomą laiką „Šiauliai“ prametė septynis metimus, o baudas be klaidų mėtę kėdainiečiai neleido „Šiauliams“ pagalvoti apie pergalę.

31 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Cameronas Longas, 21 – Julius Jucikas , 11 – Arvydas Šikšnius.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Vytenis Jasikevičius, 20 – Paulius Beliavičius, 19 – Aurimas Adomaitis.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Talino „Kalev-Cramo“ (11/7) komanda, trečiojoje pozicijoje – Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Liubercų „Triumf“ (12/4) klubas.

BBL elito diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Talino „Kalev-Cramo“          19 11  8 1414:1396 30
2. Šiaulių „Šiauliai“            16 13  3 1448:1349 29
3. Liubercų „Triumf“             16 12  4 1336:1172 28
4. „Ventspils“                   17 11  6 1317:1228 28
5. Prienų „Rūdupis“              15 10  5 1273:1227 25
6. Pasvalio „Pieno žvaigždės“    16  8  8 1147:1101 24
7. Utenos „Juventus“             17  7 10 1268:1335 24
8. Tartu „University“            18  6 12 1444:1526 24