Be Kobe Bryanto žaidusi „Lakers“ po pratęsimo įveikė NBA čempionus, pratęsimo prireikė ir „Bulls“ pergalei

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: krepsinis.net
0

Nesėkmę NBA čempionate patyrė nugalėtojos titulą ginanti Dalaso „Maverciks“ (34/27) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 108:112 (27:22, 27:26, 21:28, 23:22, 8:14) nusileido be lyderio Kobes Bryanto rungtyniavusiems Los Andželo „Lakers“ (39/22) krepšininkams.

Abi komandos turėjo galimybę išplėšti pergalę per pagrindinį susitikimo laiką, tačiau likus žaisti pusantros sekundės iš vidutinio nuotolio nepataikė Ramonas Sessionsas, o po minutės pertraukėlės iš toli netiksliai atakavo Dirkas Nowitzkis.

Pratęsimo žvaigžde tapo „Lakers“ ekipos vidurio puolėjas Pau Gasolis, kuris pataikė du tolimus metimus iš eilės, padėjo aikštės šeimininkams perimti iniciatyvą (108:106) ir pergalės ir savo rankų neišleido.

Nugalėtojams 23 taškus surinko Andrew Bynumas (16 atk. kam.), 22 – R.Sessionsas, 20 – P.Gasolis (10 atk. kam.), 18 – Metta World Peace, 11 – Mattas Barnesas (11 atk. kam., 8 rez. perd.). „Mavericks“ komandoje išsiskyrė D.Nowitzkis (24 tšk. ir 14 atk. kam.), Jasonas Terry (21 tšk.), Delonte Westas (20 tšk.), Jasonas Kiddas (13 tšk. ir 7 rez. perd.) bei Shawnas Marionas (10 tšk. ir 11 atk. kam.).

Dalaso klubas Vakarų konferencijoje žengia šeštas, o Los Andželo ekipa užima trečiąją poziciją.

„Bulls“ pergalė – taip pat po pratęsimo

Sudėtingą pergalę iškovojo Rytų konferencijos lyderė Čikagos „Bulls“ (46/14) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 100:94 (26:19, 23:22, 15:25, 22:20, 14:8) palaužė Detroito „Pistons“ (22/38) krepšininkus.

Mačo pabaigoje visus kozirius savo rankose turėjo „Pistons“ klubas. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 13 sekundžių Rodney Stuckey stojo prie baudos metimų linijos, tačiau pataikė tik sykį (86:83), o uraganinę „Bulls“ ataką tritaškiu baigęs Derrickas Rose'as privertė klubus žaisti pratęsimą. Per papildomas penkias minutes jau dominavo Čikagos ekipa, kuri įgijo šešių taškų persvarą (97:91) ir ją išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai „Bulls“ komandai 24 taškus surinko D.Rose'as (9 rez. perd.), 20 – Joakimas Noah (17 atk. kam.), 15 – Carlosas Boozeris (9 atk. kam.), po 13 – Richardas Hamiltonas ir Kyle'as Korveris. Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė R.Stuckey (32 tšk.) bei Gregas Monroe, Brandonas Knightas ir Charlie Villanueva (po 13 tšk.).

Detroito klubas Rytų konferencijoje žengia dešimtas.