2012 10 26

Be Rimo Kurtinaičio likusi „Chimki“ ekipa skaudžiai pralaimėjo italams

Pirmąją pergalę šio sezono Eurolygos A grupės varžybose iškovojo Kantu „Mapooro“ (1-2) ekipa, namuose 67:54 (14:21 21:11 20:11 12:11) nugalėjusi Maskvos srities „Chimki“ (1-2) ekipą, kuriai vadovauti negalėjo Rimas Kurtinaitis, dėl savo mamos Aldonos mirties išvykęs į Lietuvą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / BFL nuotr.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai, tačiau po to, kai „Chimki“ puolėjas Vitalijus Fridzonas tritaškiu išlygino rezultatą (10:10), Rusijos vicečempionai spruko į priekį ir kėlinį baigė turėdami 7 taškų persvarą (21:14).

Kur kas sėkmingiau italams klostėsi antrasis kėlinys. Jie antrąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 21:11 ir ilgosios pertraukos metu jau laikė pranašumą savo rankose (35:32). Pagal panašų scenarijų vyko ir trečiasis ketvirtis, kurį „Mapooro“ laimėjo 20:11 bei nuo varžovų atsiplėšė 12 taškų skirtumu (55:43).

Paskutiniosios 10 minučių praėjo nerezultatyviai, kas buvo „Chimki“ nenaudai ir rusai patyrė antrąją nesėkmę, o italai iškovojo pirmąją pergalę (67:54).

„Mapooro“: Pietro Aradori (8 atk. kam.) 13, Jerry Smithas 10, Maartenas Leunenas (5 atk. kam.) 9, Marko Ščekičius 8.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas ir Zoranas Planiničius (7 rez. perd.) po 10, Jamesas Augustine'as (6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Krešimiras Lončaras (5 atk. kam.) po 8.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas