2014 04 17

Beno Veikalo indėlis į klubo pergalę Vokietijos krepšinio lygoje – 17 taškų

Aštuonioliktąją pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXX turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą užimantis Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ klubas, trečiadienį namuose po pratęsimo 84:79 (10:20, 17:19, 24:18, 23:17, 10:5) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje likusius Oldenburgo „Ewe Baskets“ (21 pergalė ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.
„Telekom“ komanda su Donatu Zavacku ir Benu Veikalu
„Telekom“ komanda su Donatu Zavacku ir Benu Veikalu / facebook.com/basketsbonn nuotr.
Temos: 1 Benas Veikalas

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 17 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 su puse žaidimo minutės B.Veikalas pataikė 5 tritaškius iš 7 ir 1 dvitaškį metimą iš 3.

25 taškus nugalėtojams pelnė Ryanas Brooksas, po 12 – Tony's Gaffney's ir Eugene'as Lawrence'as.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Rickey Pauldingas (29 tšk.), Julius Jenkinsas (17 tšk.) ir Adamas Chubbas (11 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja Miuncheno „Bayern“ (25/4) klubas, Tryro TBB (12/17) ekipa su Laurynu Samėnu užima vienuoliktąją vietą, o Ado Juškevičiaus Brėmerhafeno „Eisbaren“ (11/18) komanda – keturiolikta.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas