Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 23d. 21:20

Brazilijos krepšinį sukrėtė tragedija: mirė Davidas Meira, kurį po dėjimo prispaudė krepšinio lenta

Davidas Meira mirė dėl sužalojimų, patirtų ant jo užvirtus krepšinio lentai.
Kadras iš video / Davidas Meira mirė dėl sužalojimų, patirtų ant jo užvirtus krepšinio lentai.

Brazilijos krepšinį sukrėtė skaudi tragedija. Po dešimties komoje praleistų dienų ligoninėje užgeso 19-mečio krepšinio talento Davido Meiros gyvybė.

Sunkias stuburo ir galvos traumas brazilas patyrė, kai po dėjimo ant jo užvirto daugiau nei 100 kilogramų sverianti krepšinio lenta, praneša „Xinhua“.

Nelaimė įvyko „Brasilia“ jaunimo (iki 22 metų) klubo treniruotėje. Nieko blogo neįtardamas D.Meira įdėjo kamuolį iš viršaus, kai krepšinio stovas staiga sulūžo, o krentanti lenta prispaudė krepšininką.

„Jis buvo sutvertas krepšiniui. Didžiausia dovana jam buvo krepšinis. Mums labai sunku“, – ašarų neslėpė mirusiojo tėvas Marcio Meira Lopesas.

„Jis turėjo potencialo daug pasiekti profesionalų krepšinyje. Tai didžiulė netektis. Jis man buvo lyg sūnus. Treniravau jį nuo 7 iki 14 metų“, – sakė pirmasis D.Meiros treneris Markas Hakme.

Pranešama, jog tyrimą dėl D.Meiros mirties pradėjo policija. Siekiama išsiaiškinti ar tai buvo tik nelaimingas atsitiktinumas, ar nerūpestingumas prižiūrint areną ir krepšinio stovą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek