Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 11:42

Butautas nepaneigė, kad veda derybas su „Žalgiriu“

Lietuvos rinktinės sutiktuvės Vilniuje, R.Butautas.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Buvęs Lietuvos rinktinės treneris R.Butautas – vienas iš kandidatų užimti „Žalgirio“ trenerio postą.
Iš Kauno „Žalgirio“ ekipos vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukus Gintarui Krapikui, klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas ne kartą tvirtino, jog komanda veda derybas su darbo šiuo metu neturinčiais Lietuvos strategais.

Bedarbiai šiuo metu yra Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra, buvęs Mariupolio „Azovmaš“ ekipos vairininkas Rimas Girskis bei kurį laiką be klubo esantis Šarūnas Sakalauskas.

Tačiau „Žalgirio“ taikiklyje nė vieno iš šių žinomų trenerių pavardės nėra. Tinklalapis BasketNews.lt susisiekė su visais paminėtais krepšinio specialistais, tačiau jų atsakymai buvo aiškūs ir kategoriški: Kauno klubas mumis nesidomi.

„Ne, jokių derybų su „Žalgiriu“ nevedu. Niekas su manimi nesideri ir į mane nesikreipė. Jokių pasiūlymų iš „Žalgirio“ nesulaikiau“, – sakė R.Girskis. Beveik identiškų atsakymų sulaukėme ir iš K.Kemzūros bei Š.Sakalausko.

„Nevedu jokių derybų su „Žalgiriu“. Viskas yra labai paprasta – jokių derybų nėra“, – teigė Š.Sakalauskas. „Ne, nieko su „Žalgiriu“ nesideriu“, – aiškiai pasakė ir K.Kemzūra.

Vienintelis Ramūnas Butautas, kurs šiuo metu taip pat yra be darbo, nepaneigė, kad su juo gali būti vedamas derybos užimti „Žalgirio“ trenerio vietą.

Trečiadienį vakare „Žalgirio“ vadovas P.Motiejūnas tinklalapio BasketNews.lt korespondentui teigė, jog derybos jau pajudėjo ir vedamos tik su žinomais Lietuvos krepšinio specialistais.

– Ar jau vedate derybas su treneriais? – P.Motiejūno paklausė BasketNews.lt žurnalistas.

– Taip, derybos jau po truputį vyksta.

– Derybas vedate tik su Lietuvos strategais?

– Derimės tik su žinomais lietuviais.

– Ar galite atskleisti jų pavardes?

– Tikrai ne.

– Kalbėjomės su K.Kemzūra, Girskiu bei Š.Sakalausku. Visi jie vienareikšmiškai pasakė, jog su „Žalgiriu“ jokių derybų neveda. Tuomet su kokiais strategais deritės?

– (Pauzė.) Gal ne su visais ir vedame derybas, kuriems paskambinote.

– Galbūt pagrindinis komandos treneris bus Darius Maskoliūnas?

– Sunku pasakyti. Kol kas žiūrime, kokiomis sąlygomis mūsų kandidatai norėtų dirbti, kaip jie žiūri į komandą, į jos ateitį. Tik tada viską spręsime.

– Kada viskas turėtų paaiškėti?

– Neturime nusistatę limito, tačiau derybos vyksta. Gali būti, kad greitai, gali paaiškėti ir negreit.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek