Buvęs žalgirietis Oliveris Lafayette'as kelsis į „Olympiacos“

Pirėjo „Olympiacos“ klubas sukirto rankomis su buvusiu žalgiriečiu Oliveriu Lafayette'u. Pranešama, kad Graikijos vicečempionai susitarė su amerikiečiu dėl dvejų metų 1,4 mln. eurų kontrakto.
Oliveris Lafayette'as
Oliveris Lafayette'as / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Praėjusį sezoną O.Laffayette'as buvo vienas Valensijos „Valencia“ ekipos lyderių, o jo atstovaujama komanda laimėjo Europos taurę, Ispanijos pirmenybių reguliariajame sezone užėmė antrą vietą, o pusfinalyje 1:4 nusileido Barselonos „Barcelona“ krepšininkams.

Europos taurės varžybose 30 metų 188 cm ūgio įžaidėjas per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 22 minutes, įmesdavo 8,9 taško, atkovodavo 1,7 bei perimdavo 1,4 kamuolio, atlikdavo 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 9,6 naudingumo balo.

Ispanijos čempionate O.Lafayette'as per 22 minutes pelnydavo 7,6 taško, atkovodavo 2,2 bei perimdavo 1,1 kamuolio ir atlikdavo 4,9 rezultatyvaus perdavimo.

Prieš tai „Valencia“ derėjosi su Miuncheno „Bayern“ atakų organzatoriumi Malcolmu Dealaney, tačiau susitarimo pasiekti nepavyko.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams