2013 04 28

Carmelo Anthony pelnė 36 taškus, tačiau netaiklūs lyderio tritaškiai metimai „Knicks“ klubui neleido laimėti serijos su „Celtics“

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių ketvirtosiose serijos rungtynėse „Boston Celtics“ krepšininkai namuose 97:90 (22:17, 32:18, 14:30, 16:19, 13:6) po patęsimo įveikė „New York Knicks“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1:3.
Rungtynių akimirka.
Rungtynių akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bostono krepšininkai pirmuosius du kėlinius žaidė galingai ir po 24-ių minučių pirmavo 54:35, tačiau „Knicks“ pasiduoti neketino.

Trečiajame kėlinyje Niujorko ekipa smarkiai pagerino savo žaidimą, pradėjo taikliau mesti į krepšį ir beveik pasivijo varžovus – 65:68.

Tačiau rezultatą svečiams išlyginti pavyko tik iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutės, kai C.Anthony pataikė dvitaškį – 82:82.

Netrukus „Knicks“ išsiveržė į priekį, tačiau K.Garnettas rezultatą išlygino. Paskutinė ataka priklause Niujorko krepšininkas, tačiau C.Anthony prametė tritaškį ir dvitaškį. „Celtics“ lyderis P.Pierce'as paskutinę sekundę bandė išplėšti pergalę, tačiau jo dvitaškis buvo netaiklus.

Pratęsimas klostėsi apylygiai ir likus žaisti 50 sekundžių J.Terry taikliu dvitaškiu išvedė „Celtics“ į priekį 93:90. Ir vėl iniciatyvos bandė imtis C.Anthony, kuris prametė tritaškį ir jo klubui teko prasižengti prieš J.Terry. Gynėjas sumetė baudų metimus (95:90), o R.Feltonas ir C.Anthony prametė dar po vieną tolimą metimą ir J.Terry paskutinėmis sekundėmis pridėjo dar du taškus.

„Knicks“ ekipa rungtynėse pataikė vos 7 tolimus metimus iš 30 (32 proc. taiklumas), o bendras pataikymas iš visų nuotolių irgi tik vos viršijo 30 procentų (31/90). Prastai pataikiusiems Niujorko krepšininkams nepadėjo ir galingai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 53:40.

Nors „Knicks“ lyderis C.Anthony iš viso pelnė 36 taškus, tačiau pataikė tik 10 dvitaškių iš 28 ir prametė visus 7 tritaškius metimus.

„Knicks“: C.Anthony (16/20 baud., 7 atk. kam.) 36, R.Feltonas (4/9 trit.) 27, I.Shumpertas (12 atk. kam.) 12, T.Chandleris (11 atk. kam.) 5.

„Celtics“: P.Pierce'as (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 29, J.Greenas 26, J.Terry 18, K.Garnettas (17 atk. kam.) 13.