2014 11 11

„Cavaliers“ atsigauna – su Lebronu Jamesu iškovojo antrąją pergalę iš eilės

„Cleveland Cavaliers“ (3/3) ekipa atsigauna po gan nevykusio sezono starto – kartu su NBA karaliumi tituluojamu Lebronu Jamesu ji iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Namuose Klivlando krepšininkai 118:111 (24:28, 27:28. 34:23, 33:32) įveikė „New Orlean Pelicans“ (3/3) klubą, kurį į priekį tempia Anthony Davisas.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per pirmuosius du kėlinius dominavo svečiai, kurie buvo įgiję ir dviženklę persvarą – 38:26.

Po didžiosios pertraukos trenerio Davido Blatto vedama ekipa kėlinio pabaigoje spurtavo 16:1 ir išsiveržė į priekį 85:69. Nos ketvirtame ketvirtyje „Pelicans“ sugebėjo beveik pasivyti šeimininkus 99:101, perlaužti dvikovos eigos jiems nepasisekė.

L.Jamesas pirmadienio mače surinko trigubą dublį – įmetė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“ lyderis A.Davisas pasižymėjo 27 taškais ir 14 atkovotų kamuolių.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas (9 rez. perd.) po 32, Kevinas Love‘as 22, Andersonas Varejao 12.

„Pelicans“: Ryanas Andersonas 32 (8/12 tritaškiai), Anthony Davisas 27, Jrue Holiday 16, Ericas Gordonas 10.

Kitoje pirmadienio dvikovoje keturias pastarąsias rungtynes iš penkių dėl čiurnos skausmų praleidęs įžaidėjas Derrickas Rose‘as grįžo į aikštę, o jo atstovaujama „Chicago Bulls“ komanda (6/2) sugebėjo namie palaužti buksuojančią „Detroit Pistons“ (2/5)  ekipą 102:91 (27:21, 33:23, 18:26, 24:21).

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 24, Jimmy Butleris 19, Pau Gasolis 17 (15 atk. kam.), Joakimas Noah 13 (14 atk. kam.).

„Pistons“: Joshas Smithas 19 (11 atk. kam.), Gregas Monroe (10 atk. kam.) ir D.J. Augustinas po 16, Brandonas Jenningsas 11.