Publikuota: 2010 sausio 3d. 10:43

„Cavaliers“ ir Ilgauskas už Atlanto šventė septintą pergalę iš eilės (video)

Ž.Ilgauskas pirmą kartą šį sezoną taškų nepelnė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ž.Ilgauskas aikštelėje praleido 18 minučių, per kurias surinko 6 taškus.

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 94:86 (19:26, 25:17, 25:18, 25:25) įveikė absoliučius lygos autsaiderius Naujojo Džersio „Nets“ krepšininkus.

Per paskutines 13 rungtynių „Cavaliers“ iškovojo jau dvyliktąją pergalę.

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje, sužaidus beveik 4 minutes, buvo įgiję 9 taškų pranašumą (32:23), tačiau netrukus „Cavaliers“ surengė spurtą 7:0 ir sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų (30:32).

Po ilgosios pertraukos „Cavaliers“ dar kartą spurtavo 11:4 ir po trijų taiklių Anthony Parkerio baudų Klivlendo ekipa įgijo 8 taškų atotrūkį (55:47).

Likus žaisti 4 minutes ir 39 sekundes Yi Jianlianas buvo priartinęs „Nets“ ekipą iki 4 taškų (77:81), bet netrukus LeBronas Jamesas kartu su Danieliu Gibsonu pelnė 8 taškus iš eilės ir abejonių kas laimės nebeliko.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 18 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Maurice‘as Williamsas 18, Andersnas Varejao 15, Shaquille‘as O‘Nealas 12 (9 atk. kam.).

„Nets“: Devinas Harrisas 22, Brookas Lopezas 20, Chrisas Douglasas-Robertsas 16, Yi Jialianas 11 (8 atk. kam.), Courtney Lee 9.