2015 02 06

„Cavaliers“ krepšininkams iki klubo rekordo pakartojimo trūksta tik vieno laimėjimo

Dvyliktą pergalę iš eilės NBA reguliariajame sezone iškovojo „Cleveland Cavaliers“ (31 pergalė ir 20 pralaimėjimų) klubas su LeBronu Jamesu.
LeBronas Jamesas ir Davidas Blattas
LeBronas Jamesas ir Davidas Blattas / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį namuose 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Klivlando krepšininkai 105:94 (30:20, 35:22, 29:21, 11:31) nugalėjo penktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią „Los Angeles Clippers“ (33 pergalės bei 17 pralaimėjimų) komandą.

Tokios sėkmingos serijos „Cavaliers“ neturėjo nuo 2010 metų ir dabar Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją poziciją.

Jų 13-os pergalių iš eilės rekordas buvo pasiektas būtent 2010 metais ir gali netrukus būti pagerintas.

Klivlando ekipos, kurią treniruoja Europoje dirbęs Davidas Blattas, persvara po trijų kėlinių buvo net 32 taškai ir komandos lyderiai buvo pasodinti ant atsarginių suolelio.

„Tai labai svarbus rezultatas. Galima sakyti, kad tokia pergalių serija sutekia mums pasitikėjimo savo jėgomis“, – po mačo tikino „Cavaliers“ žvaigždė L.Jamesas.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Kevinas Love'as (9 atk. kam.), 23 – LeBronas Jamesas (9 rezultatyvūs perdavimai), 16 – J.R. Smithas, 12 – Timofejus Mozgovas (9 atk. kam.), 10 – Kyrie Irvingas, 9 – Tristanas Thompsonas (10 sugriebtų kamuolių).

Abu rezultatyviausi arenos šeimininkų žaidėjai ketvirtajame kėlinyje nerungtyniavo.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Blake'as Griffinas (16 tšk.), Jamalas Crawfordas (13 tšk.), Spenceris Hawesas (11 tšk.), Chrisas Paulas ir Austinas Riversas (po 10 tšk.) bei DeAndre Jordanas (8 taškai ir 14 atkovotų kamuolių).