2009 11 12

„Cavaliers“ neturėjo vargo su NBA vicečempionais (video, nuotraukos)

Pergalę NBA iškovojo „Cleveland Cavaliers“ komanda su Žydrūnu Ilgausku. Ji išvykoje 102:93 nugalėjo NBA vicečempionus Orlando „Magic“ krepšininkus, o lietuvis taškus rinko tik baudos metimais.
L.Jamesas nugalėtojams pelnė 36 taškus
L.Jamesas nugalėtojams pelnė 36 taškus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrąjį kėlinį Maurice‘as Williamsas pradėjo dviem tritaškiais paeiliui ir sužaidus kiek daugiau nei minutę „Cavaliers“ atotrūkis šoktelėjo iki 13 taškų (41:28).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę Klivlendo krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinančią 20 taškų persvarą (88:68), o ją sumažinti šeimininkams pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje.

„Magic“ gynyba nepajėgė sustabdyti dviejų „Cavaliers“ žaidėjų – LeBrono Jameso ir Williamso. Kartu jie pelnė 64 taškus ir buvo pagrindiniai savo komandos vedliai.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 4 taškus (0/6 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 (8 atk. kam.), Maurice‘as Williamsas 28, Shaquille‘as O‘Nealas 10, J.J.Hicksonas 9, Anthony Parkeris 9. „Magic“: Vince‘as Carteris 29, Jameeras Nelsonas 19, Dwightas Howardas 11, J.J.Redickas 10, Brandonas Bassas 8, Mattas Barnesas 8.

Kitose rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą išvykoje patyrė „New Orleans Hornets“ ekipa su Dariumi Songaila. Ji išvykoje 104:124 nusileido „Phoenix Suns“ krepšininkams. Lietuvis per 18 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Suns“: Amare‘as Stoudemire‘as 21, Grantas Hillas 18, Goranas Dragičius 14. „Hornets“: Chrisas Paulas 25, Emeka Okaforas 13, Jamesas Posey 11.