2009 02 25

„Cavaliers“ paguldė „grizlius“ ant menčių (video)

„Kavalieriai“ be didesnio vargo apkarpė grizliams nagučius – savo aikštėje antradienį įveikė svečius iš Memfio 94:79 ir iškovojo jau 44-ą pergalę reguliariajame NBA sezone.
L.Jamesas visą ketvirtą kėlinį sedėjo ant suolo ir pokštavo.
L.Jamesas visą ketvirtą kėlinį sedėjo ant suolo ir pokštavo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Memphis Grizzlies“ neturėjo beveik jokių šansų net pagalvoti apie pergalę. Nuo pat pradžių iniciatyvą savo rankose laikę aikštės šeimininkai ketvirtą kėlinį žaidė be savo lyderio LeBrono Jameso. Šis linksminosi stebėdamas ir palaikydamas komandos draugus.

Prie septintos iš eilės „Cavaliers“ pergalės prieš Memfio ekipą daugiausiai prisidėjo Danielis Gibsonas. Jis pelnė 19 taškų, Mo Williamsas pridėjo 18, L.Jamesas – 15. Žydrūno Ilgausko sąskaitoje 9 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 3 blokuoti varžovų metimai ir rezultatyvus perdavimas.

„Turime vaikinų, kurie gali išbėgti ir laimėti rungtynes, – džiaugėsi Klivlando komandos treneris Mike'as Brownas. – Jeigu kas nors negali žaisti, ar kažkam nesiseka, visuomet atsiranda žaidėjų, galinčių imtis lyderio vaidmens.“ Savo aikštėje „Cavaliers“ šį sezoną iškovojo 26 pergales ir patyrė tik vieną pralaimėjimą.