2009 12 10

„Cavaliers“ paskandino klaidos (video, nuotraukos)

„Cleveland Cavaliers“ krepšininkai pelnė mažiausiai taškų per visą šį sezoną ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės NBA pirmenybėse. Jie išvykoje 85:95 (19:33, 20:19, 19:16, 27:27) nusileido „Houston Rockets“ krepšininkams. „Kavalieriai“ suklydo 20 kartų.
Antroji nesėkmė iš eilės ir nusivylymas „kavalierių“ veiduose
Antroji nesėkmė iš eilės ir nusivylimas „kavalierių“ veiduose. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkai iškovojo jau dešimtą pergalę per pastarąsias 13 rungtynių. Šioje dvikovoje „Rockets“ greitomis atakomis pelnė 18 taškų, o „Cavaliers“ – tik 2 taškus. Vietos krepšininkams atitrūkti pavyko jau pirmame kėlinyje. Jo pabaigoje 16:5 spurtą surengę aikštės šeimininkai susikrovė solidų 14 taškų pranašumą (33:19).

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes LeBronas Jamesas taiklia bauda buvo priartinęs savo ekipą iki 7 taškų (82:75), tačiau netrukus po dvitaškį pataikė Carlas Landry bei Aaronas Brooksas ir „Rockets“ atitrūko.

Antrame kėlinyje kairės rankos traumą patyrė Klivlando ekipos gynėjas Danielis Gibsonas. Dėl patirto sužalojimo krepšininkas į aikštę daugiau negrįžo. Pralaimėjusiesiems Žydrūnas Ilgauskas per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, 2 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (7 rez. perd., 5 kld.), Delonte‘as Westas 14, Andersonas Varejao 10, Žydrūnas Ilgauskas 8.

„Rockets“: Aaronas Brooksas 27, Trevoras Ariza 26, Carlas Landry 14, Shane‘as Battieras 14.

Kitose rungtynėse trečią pergalę iš eilės iškovojo „New Orleans Hornets“ ekipa. Išvykoje ji 97:96 (29:29, 24:35, 25:19, 19:13) palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkų pasipriešinimą. Šį kartą „Hornets“ ekipos gelbėtoju tapo Chrisas Paulas. Gynėjas likus žaisti vos 1,4 sek. gavo puikų perdavimą ir pelnė du pergalingus taškus tiesiog iš po krepšio.

Ch.Paulas jau trečiose rungtynėse iš eilės atliko dvigubą dublį. Krepšininkas per 39 minutes pelnė 15 taškų ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Darius Songaila nugalėtojams per 19 aikštėje praleistų minučių surinko 6 taškus (3/7 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei 4 kartus prasižengė.

„Hornets“: Predragas Stojakovičius 21, Marcusas Thorntonas 20, Chrisas Paulas 15, Davidas Westas 13, Devinas Brownas 8.

„Timberwolves“: Ryanas Gomešas 21, Alas Jeffersonas 17 (16 atk. kam.), Jonny Flynnas 14 (9 rez. perd.), Kevinas Love‘as 12 (11 atk. kam.), Corey Breweris 11, Ryanas Hollinsas 11.