2009 12 07

„Cavaliers“ pelnė 29 taškus be atsako ir nokautavo „Bucks“ (nuotraukos, video)

Klivlando „Cavaliers“ komanda surengė didžiausią šio NBA sezono spurtą ir iškovojo dar vieną pergalę. „Kavalieriai“ išvykoje 101:86 nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus.
„Cavaliers“ jau rungtynių pradžioje pasiuntė varžovus į nokautą
„Cavaliers“ jau rungtynių pradžioje pasiuntė varžovus į nokautą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje sužaidus beveik 8 minutes Ersanas Ilyasova taikliu dvitaškiu buvo padidinęs „Bucks“ pranašumą iki 7 taškų (17:10). Bet tada prabudo ir „Cavaliers“ krepšininkai. Kėlinį svečiai užbaigė spurtu 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (21:17).

Klivlando krepšininkai neketino sustoti ir antrajame kėlinyje. Jo pradžioje tikrą šou pasirodymą surengė Delonte‘as Westas. Gynėjas per 4 minutes pelnė net 14 taškų iš eilės ir padidino „Cavaliers“ atotrūkį iki – 35:17.

Bet ir tai buvo ne pabaiga. Po paskutinių Westo taškų dar dvi baudas pridėjo Danielis Gibsonas, o Žydrūnas Ilgauskas taikliu dvitaškiu vainikavo „Cavaliers“ spurtą 29:0, po kurio skirtumas Klivlendo ekipos naudai šoktelėjo iki 22 taškų (39:17).

Po tokio įspūdingo svečių spurto, kuris yra didžiausias šiame sezone, Milvokio krepšininkai nebeatsigavo ir per antrąją mačo dalį bei patyrė pralaimėjimą. Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 20 minučių pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus bei 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Delonte‘as Westas 21, LeBronas Jamesas 14 (10 rez. perd., 5 kld.), Maurice‘as Williamsas 13, J.J.Jicksonas 11 (8 atk. kam.), Shaquille‘as O‘Nealas 10, Danielis Gibsonas 8, Žydrūnas Ilgauskas 8, Anthony Parkeris 8. „Bucks“: Brandonas Jenningsas 24, Hakimas Warrickas 11, Carlosas Delfino 11, Ersanas Ilyasova 8 (9 atk. Kam.).