2009 11 19

„Cavaliers“ pergalių serija nutrūko Vašingtone (video, nuotraukos)

„Pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šiąnakt patyrė Klivlando „Cavaliers“ ekipa. Ji išvykoje 91:108 (32:22, 19:22, 21:31, 19:33) pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkams.
„Cavaliers“ pralaimėjimas
Ž.Ilgauskas per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių) ir atkovojo 9 kamuolius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iškovodami pergalę Vašingtono krepšininkai nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Antro kėlinio pradžioje „Cavaliers“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 17 taškų (41:24), tačiau po ilgosios pertraukos jis ėmė sparčiai tirpti ir jau trečiajame kėlinyje į priekį išsiveržė šeimininkai.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus beveik 2 minutes Maurice‘as Williamsas buvo kiek priartinęs Klivlando ekipą (79:76). Vis dėlto netrukus „Wizards“ surengė spurtą 16:2 ir įpusėjus kėliniui abejonių, kas laimės, nebeliko (95:78).

Pirmąsias rungtynes šiame sezone „Wizards“ gretose žaidė ir Antawnas Jamisonas. Po traumos grįžęs puolėjas žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 31 tašką ir atkovojo 10 kamuolių.

Pralaimėjusiesiems Žydrūnas Ilgauskas per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (9 rez. perd., 6 kld.), Žydrūnas Ilgauskas 10, Jamario Moonas 10, Darnellas Jacksonas 10, Delonte‘as Westas 9.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 31 (10 atk. kam.), Caronas Butleris 19, Gilbertas Arenas 18 (8 atk. kam.), Mike‘as Milleris 17, Earlas Boykinsas 9.