„Cavaliers“ su Ilgausku varžovus palaužė vos tašku (video)

l.Jamesas pelnė 37 taškus.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / L.Jamesas vėl buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – 32 taškai
Šaltinis: BasketNews.lt
0

Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkams dar kartą teko paplušėti iš peties. Praėjusiose NBA rungtynėse paskutinę sekundę pralaimėjusi „Cavaliers“ ekipa šiąnakt iškovojo pergalę minimaliu skirtumu.

„Cavaliers“ svečiuose 102:101 (23:26, 24:30, 26:22, 29:23) privertė pasiduoti Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Rasualas Butleris buvo padidinęs „Clippers“ pranašumą iki 7 taškų (82:75), bet netrukus svečiai surengė spurtą 18:11 ir rezultatas tapo lygus – 93:93.

Paskutinius susitikimo taškus pelnė Ericas Gordonas. Jo taiklus dvitaškis, likus žaisti 2 minutes, sumenkino „Cavaliers“ persvarą iki minimumo, tačiau per likusį laiką nei viena komanda taškų pelnyti nebesugebėjo.

Paskutinė „Clippers“ komandos ataka, kurioje Baronas Davisas taikliu dvitaškiu galėjo išplėšti pergalę šeimininkams.

Los Andželo ekipai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 16 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32, Maurice‘as Williamsas 18, Delonte‘as Westas 14, Shaquille‘as O‘Nealas 11, Anthony Parkeris 8.

„Clippers“: Rasualas Butleris 33, Ericas Gordonas 28, Craigas Smithas 16, Baronas Davisas 9 (8 rez. perd.), Ricky Davisas 8.