2010 02 26

„Cavaliers“ sugriovė „Celtics“ tvirtovę (video, nuotraukos)

NBA lygos lyderiai „Cleveland Cavaliers“ krepšininkai ketvirtadienį išvykoje triuškinamai 108:88 įveikė „Celtics“ komandą ir nutraukė devynių iš eilės pralaimėjimų Bostone seriją.
L.Jamesas paskutinį kėlinį plojo puikiai žaidžiantiems komandos draugams
L.Jamesas paskutinį kėlinį plojo puikiai žaidžiantiems komandos draugams. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 36 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Mo Williamsas pridėjo 19 taškų, iš kurių 14 pelnė per ketvirtąjį kėlinį.

„Dažniausiai Bostone mums nesisekdavo. Pralaimėjome devynis kartus iš eilės, todėl dabar jaučiame didelį palengvėjimą. Vis dėlto iš to nereikėtų daryti skubotų išvadų“, – espn.com sakė L.Jamesas. Pirmoje rungtynių dalyje traumą patyrė Shaquille'as O'Nealas.

Pirmus du kėlinius iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, tačiau L.Jameso ir M.Williamso dėka „Cavaliers“ atsitiesė ir iškovojo triuškinamą pergalę. Puiki svečių gynyba ketvirtame kėlinyje leido „Celtics“ krepšininkams pataikyti vos tris metimus iš 21.

„Antroje dvikovos dalyje mūsų agresyvumo lygis labai išaugo, puikiai pasirodėme abejose aikštės pusėse, – sakė Klivlando klubo treneris Mike'as Brownas. – Panikos tikrai nebuvo. Sukandę dantis kibome varžovams į atlapus ir mums pavyko“.

Be Paulo Pierce'o žaidusiai Bostono komandai 21 tašką pelnė Ray Allenas, Rajonas Rondo pridėjo 19 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų. „Negalime žaisti pusę rungtynių, o paskui atsipalaiduoti. Tai buvo puikus testas“, – espn.com kalbėjo 10 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Kevinas Garnettas.