2010 02 08

„Celtics“ namie neprilygo „Magic“ (video)

Bostono „Celtics“ komandai namų sienos toliau mažai padeda. Sekmadienį NBA rungtynėse „Celtics“ savo aikštėje 89:96 (24:23, 27:17, 11:36, 27:20) nusileido Orlando „Magic“ ir patyrė septynioliktą nesėkmę.
Bostono komandos lyderiams nepavyko įveikti „Magic“
Bostono komandos lyderiams nepavyko įveikti „Magic“. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Magic“ varžovus į nokdauną pasiuntė trečiame kėlinyje, kuriame spurtavo 19:0 ir 9 taškų deficitą (51:60) pavertė 10 taškų persvara (70:60). Įpusėjus mačui „Celtics“ pirmavo 51:40, tačiau po trijų kėlinių jau atsiliko 62:76. Per paskutinį kėlinuką šeimininkai nesugebėjo pasivyti varžovų.

„Celtics“ šį sezoną namie iš 24 mačų laimėjo vos 15-a. Geresnis jų rezultatas išvykose – 17 pergalių per 25 rungtynes.

„Vienas iš mano vaikinų po rungtynių pasakė: „Esame geresni nei Orlandas“, – prisiminė „Celtics“ treneris Docas Riversas. – Atsakiau, kad „ne, nesate“. „Magic“ išspyrė mus iš atkrintamųjų varžybų pernai. Šiuo metu jie už mus geresni. Atlanta už mus geresnė. „Lakers“ už mus geresni.“

Tai buvo ketvirtos ir paskutinės „Magic“ bei „Celtics“ tarpusavio rungtynės šį sezoną. Tris mačus laimėjo Orlando ekipa.

„Magic“: Vince‘as Carteris 20, Dwightas Howardas 16 (13 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 15, Rashardas Lewisas 14, Mattas Barnesas 11.

„Celtics“: Rajonas Rondo 17 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Ray Allenas 14, Kevinas Garnettas ir Paulas Pierce’as po 13.