Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 20:16

Čikagoje Linas Kleiza svečiavosi krepšinio akademijoje „Lituanica“ (nuotraukos)

Lietuvos vyrų rinktinės lyderiui vaikai pademonstravo savo sugebėjimus ir įteikė tortą su 26-iomis žvakutėmis.
„Lituanicos“ nuotr. / Lietuvos vyrų rinktinės lyderiui vaikai pademonstravo savo sugebėjimus ir įteikė tortą su 26-mis žvakutėmis.

Sausio 3 d. ilgam įstrigs Čikagos „Lituanicos“ krepšinio Akademijos jauniesiems krepšininkams, teigiama žiniasklaidai išplatintame pranešime spaudai.

Tą vakarą Pasaulio lietuvių centro (PLC) Jaunimo rūmų salėje Lemonte lankėsi geriausias 2010 metų Lietuvos krepšininkas Linas Kleiza. Tądien L.Kleiza pažymėjo savo 26-ąjį gimtadienį.

 Lietuvos vyrų Rinktinės lyderiui įvairių amžiaus grupių „Lituanicos“ vaikai pademonstravo savo sugebėjimus. L.Kleiza sudalyvavo improvizuotame baudų metimų konkurse kartu su jaunaisiais krepšinikais. Šiame konkurse taiklesnis už NBA krepšininkų pasirodė „Lituanicos“ auklėtinis, trečiokas Paulius Metrikas, kuriam atiteko krepšinio marškinėliai su L.Kleizos parašu.

Linui buvo įteiktas tortas su 26-iomis degančiomis žvakutėmis. Kaip jau įprasta per gimtadienio šventes jubiliatui visi krepšinio gerbėjai sudainavo „Ilgiausių Metų!“

Atsidėkodamas už šiltą priėmimą Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis mielai ir ilgokai visiems susirinkusiems dalino savo autografus, fotografvosi.

Geriausias Lietuvos krepšininkas palinkėjo visiems „Lituanicos“ auklėtiniams stiprybės, sveikatos bei pergalių krepšinio aikštelėse. „Tegu Naujieji metai jums būna sėkmingi bei atneštų daug džiaugsmo“ – tarė L. Kleiza.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 24sek