Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Čikagoje praūžė 11-oji lietuvių krepšinio lygos „Žvaigždžių diena“

11-oji Čikagos lietuvių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ šventė
CLKL / 11-oji Čikagos lietuvių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ šventė
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinę Moters dieną kovo 8-ąją, Čikagos lietuvių krepšinio lyga (ČLKL) pažymėjo surengdama jau tradiciniu tapusį “Žvaigždžių dienos” renginį.

 

CLKL 2014 | All Stars from TVSDIGITAL on Vimeo.

Jau 11-ą kartą surengtoje šventėje, kurią aplankė gausus būrys krepšinio gerbėjų, netrūko karštų emocijų krepšinio aikštėje: daugiau nei šešias valandas trukusioje šventinėje programoje geriausių ČLKL krepšininkų pasirodymus lydėjo šokių ir dainų kolektyvai, kurių puošmena tapo įspūdingas viešnių iš Lietuvos – Klaipėdos universiteto “Leader Dance” šokių kolektyvo pasirodymas.

Krepšininkai pralaimėjo futbolininkams...

Pirmieji “Žvaigždžių dienos” programą atidarė ČLKL senjorų čempionate rungtyniaujančios “Jaguaro” klubo ir “Lituanicos” futbolininkų rungtynės. Nors aktyviau rungtynes pradėjo krepšininkai, vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė futbolininkai, kurie nugalėjo varžovus rezultatu 45:36 ir įrodė, kad moka žaisti ne tik krepšinį.

10 porų išbandė jėgas “Greičio ruožo” rungtyje. Čia stipriausias buvo jauniausias šios rungties krepšininkų duetas – Eimantas Pleiris ir Adas Petkevičius. Šie “Prima-Lituanica” krepšininkai aplenkė į pusfinalius taip pat patekusius “Radviliškio” (Ernestas Staniulis ir Johnas Rimmeris), “Švyturio” (Julius Staišiūnas ir Michaelis Randickas) ir “M Brothers” (Kęstutis Žilys ir Michaelis Randickas) krepšininkus.

Antroje – “Dvejetų metimų” rungtyje triumfavo “Švyturio” komandos krepšininkai – Andrius Šimulis ir Julius Staišiūnas. Finale jie aplenkė “Stumbro” duetą – Algirdą Zamalaitį ir Žygimantą Leimoną. Tarp keturių geriausių “Dvejetų metimų” komandų taip pat pateko “Radviliškio” (Andrius Virbickas ir Ernestas Stanulis) ir “Stumbro-2” (Andrius Ančiulis ir Tadas Rekašius) krepšininkai.

Tritaškių – “Auksinės rankelės” konkurso nugalėtoju pirmąkart tapo “Radviliškio” komandos snaiperis Ernestas Stanulis, finale palaužęs “Stumbro” krepšininką Andrių Ančiulį. Iš viso ČLKL snaiperių konkurse dalyvavo 27 krepšininkai.

“Mažyliai” nusileido “Milžinams”

ČLKL “Žvaigždžių dienos” šventės kulminacija tapo krepšinio mačas tarp “Milžinų” ir “Mažylių”. Iššūkį gerokai aukštesniems varžovams metę mažyliai varžovams mažai kuo nusileido aikštėje, tačiau  ūgio persvara pergalę rezultatu 94:78 leido švęsti “Milžinų” komandai. Jos žaidėjas Paulius Riškus pripažintas naudingiausiu šių rungtynių žaidėju.

Savo rankos taiklumą pademonstravo ir “Žvaigždžių dienos” šventės rėmėjai. Mesdami tritaškius jie nusileido nuo baudos metimų linijos taikliau atakavusioms “Leader Dance” merginoms.

Šio pripažinto šokių Klaipėdos universiteto kolektyvo šokiai pakerėjo į krepšinio šventę susirinkusius žiūrovus. Docentės Bronelės Švytrienės vadovaujamoms šokėjoms ČLKL “Žvaigždžių diena” jau buvo ketvirtoji – prieš tai jos žiūrovus linksmino analogiškose krepšinio šventėse Graikijoje, Prancūzijoje ir Turkijoje, be to lietuvaičių šokiai ne kartą krepšinio sirgalius pakerėjo pasaulio ir Europos krepšinio čempionatuose.

Moterims – gėlės, Aidui Buzeliui – Prezidentės ordinas

Be daug ovacijų sukėlusių “Leader Dance” šokėjų, ne mažiau šiltų plojimų sulaukė ir vaikų pop choro “Svajonė” (vadovė – Alina Šimkuvienė), šokių kolektyvų “Rusnė” (Nijolė Černiauskienė), “Egle’s Dance World” (Eglė Kliknaitė), “Dance Duo” (Sandra Kruhorn), madų studijos “DiMargo” vaikai bei dainininkė Eglė.

Krepšinio šventės dalyvius bei žiūrovus sveikino kunigas Jaunius Kelpša, ČLKL vadovas 11-osios “Žvaigždžių dienos” organizatorius Aurimas Matulevičius bei LR konsulas Čikagoje Marijus Gudynas. Iš jo rankų asmeninį LR skirtą apdovanojimą atsiėmė Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas Aidas Buzelis. Jam įteiktas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės Ryterio Kryžiaus ordinas „Už nuopelnus Lietuvai“.

ČLKL krepšinio šventėje apsilankė iš Lietuvos atvykę vieni didžiausių mūsų šalies krepšinio fanų – broliukai Nauris ir Normundas Maciai. Jiems netrūko dėmesio: įsiamžinti su jais ar įsigyti originalius jų marškinėlius panoro nemažai krepšinio gerbėjų. Be to, Nauris ir Normundas mielai sudalyvavo keliuose “Žvaigždžių dienos” konkursuose – vikrumo ir taiklumo rungtyse. Deja, čia jie laurų nenuskynė...

Be dėmesio neliko ir “Žvaigždžių Dienos” šventėje apsilankiusios moterys. Visoms joms ČLKL organizatoriai įteikė po tulpės žiedą ir tuo pačiu pasveikino jas su kovo

 8-ąja.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek