2015 05 09

„Clippers“ apgynė namų tvirtovę ir sutriuškino „Rockets“

Dvi tragiškos kelinių pabaigos lėmė, jog „Houston Rockets“ išvykoje nesugebėjo pasipriešinti „Los Angeles Clippers“. Pusketvirtos minutės pirmo kėlinio pabaigoje ir beveik keturias minutes trečiame ketvirtyje taškų nepraleidusi „Clippers“ ekipa 124:99 (33:24, 31:33, 35:19, 25:23) sutriuškino „Rockets“ bei serijoje iki keturių pergalių dar kartą išsiveržė į priekį – 2:1.
Atakuoja J.J.Redickas
Atakuoja J.J.Redickas / „Scanpix“/USA Today Sports nuotr.

Pirmo kėlinio pradžioje abi komandos keisdavosi rezultatyviomis atakomis: „Rockets“ gretose smaginosi Terrence‘as Jonesas (per pirmą ketvirtį – 8 taškai), o „Clippers“ ekipoje nesustabdomas buvo J.J.Redickas – 11 taškų. Paskutinias tris ketvirčio minutes „Clippers“ apsigynė nuo visų varžovų atakų, spurtavo 7:0 bei šiek tiek atitrūko – 33:24.

Antrame kėlinyje atsilikimo „Rockets“ krepšininkams mažinti nesisekė, o po J.J.Redicko taiklių trijų baudos metimų „Clippers“ pranašumas pirmą kartą tavo dviženklis – 46:34. Gelbėti „Rockets“ bandė Dwightas Howardas, T.Jonesas bei Jamesas Hardenas, tačiau persverti rezultato nepavyko: prieš didžiąją pertrauką Lon Andželo ekipa turėjo septynių taškų pranašumą – 64:57.

Lemiamu rungtynių epizodu tapo paskutinės trečio ketvirčio minutės, per kurias „Clippers“ spurtavo 18:0. „Rockets“ krepšį subombordavo Austinas Riversas, per tris minutes pelnęs 13 taškų. „Clippers“ įgijus 23 taškų pranašumą, ketvirtasis kėlinys tapo formalumu.

Ketvirtos serijos rungtynės sekmadienį taip pat vyks Los Andžele.

„Clippers“: J.Reddickas 31 (5/6 trit.), A.Riversas 25, B.Griffinas 22.

„Rockets“: J.Hardenas 25 (11 rez. perd.), D.Howardas 14, J.Terry 13.