Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalios Grybauskaitės palinkėjimas Lietuvos rinktinei: žvaigždžių čia neturi būti

Lietuvos Respublikos prezidentė apsilankė Lietuvos krepšinio rinktinės treniruotėje
T.Tumalovičiaus ir G.Kubiliūtės nuotr. / Lietuvos Respublikos prezidentė apsilankė Lietuvos krepšinio rinktinės treniruotėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos krepšinio rinktinė persikėlė į pajūrį, o pirmadienio treniruotėje sulaukė išskirtinio svečio. 17 rinktinės kandidatų, tarp jų ir Šarūno Jasikevičiaus, darbą stebėjo Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji kartu su rinktinės nariais salės viduryje sudėjo rankas ir sušuko „Mes už Lietuvą“.

„Atvažiavau palaikyti komandos. Svarbu, kaip vyrai susižais, ar taps komanda. Ar kiekvienas mintimis ir širdimi supras vienas kitą. Žvaigždžių čia nebeturi būti, visi turi būti draugais ir tik tokia komanda gali laimėti”, – kalbėjo LCC tarptautinio universiteto sporto salėje vykusioje treniruotėje viešėjusi prezidentė.

Anot jos, svarbu, kad krepšininkams treniruotėms būtų sudarytos visos sąlygos, visi taptų kaip vienas, nes pasiruošimas daug ką lemia.

Vizito metu D.Grybauskaitė ne tik stebėjo treniruotes, bet kalbėjosi su rinktinės vyriausiuoju treneriu Kęstučiu Kemzūra. Jie aptarė komandos pasiruošimą tiek fiziškai, tiek psichologinę atmosferą.

D.Grybauskaitė planavo treniruotę stebėti 15 minučių, tačiau užsibuvo dvigubai ilgiau.

Anot prezidentės, lietuviai visada buvo kovingi, todėl palinkėjo, kad krepšininkai dar kartą įrodytų, kokia Lietuva kovinga valstybė, o pačiai rinktinei – rimto ir gražaus žaidimo.

Paklausta, ar tiki rinktinės pergale, prezidentė atsakė, jog tiki, kad vyrai padarys, ką gali ir sužais gražias rungtynes.

D.Grybauskaitė prisipažino, kad ir pati arenose ar per televizorių stebės didžiąsias rungtynes.
Krepšinis jai yra svarbus, nes pati 11 metų jį žaidė.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek