2010 12 19

Dar viena triuškinanti „Barcelona“ pergalė Ispanijos čempionate (video, rezultatai)

Ispanijos futbolo čempionato lyderė „Barcelona“ iškovojo dar vieną pergalę. 16 turo rungtynėse „Barcelona“ svečiuose 5:1 įveikė „Espanyol“ ekipą.
Barselonos futbolininkai ir toliau triuškina varžovus šalies čempionate.
Temos: 1 „Barcelona“

Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito 19–ą minutę – pasižymėjo Pedro Rodriguezas. 30–ąją minutę Xavi Hernandezas persvarą padvigubino. Ir nors iki ilgosios pertraukos galimybių pasižymėti buvo, rezultatas nebepakito. Po pertaukos, 61–ą minutę, P.Rodriguezas pasižymėjo antrą kartą šioje dvikovoje, o dar po 2 minučių šeimininkai sugebėjo sušvelninti skirtumą – po P.D.Osvaldo smūgio rezultatas tapo 1:3. Dvikovos baigtį nulėmė Davidas Villa – jis pelnė įvarčius 76 ir 85 minutę.