Dariaus Songailos ekipa NBA lygos rungtynes pralaimėjo po pratęsimo

„Hornets“ triumfas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Hornets“ aikštelėje
Šaltinis: BNS
0

Aštuonioliktą pralaimėjimą 38-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dešimtąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis Naujojo Orleano „Hornets“ klubas su Dariumi Songaila.

Penktadienį svečiuose „Hornets“ krepšininkai po pratęsimo 104:110 (16:31, 28:24, 25:21, 27:20, 8:14) nusileido dvyliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančio Detroito „Pistons“ (13 pergalių ir 25 pralaimėjimai) ekipai.

Pietvakarių diviziono autsaidere tapusiai Naujojo Orleano komandai lietuvis šįkart pelnė 8 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei triskart prasižengė. Per 18 su puse žaidimo minutės (18:34) D. Songaila pataikė 3 dvitaškius metimus iš 6 ir abu baudų metimus.

25 taškus į svečių krepšį įmetė Davidas Westas, 24 – Chrisas Paulas (14 rezultatyvių perdavimų), po 13 – Predragas Stojakovičius ir Marcusas Thorntonas.

Antrąją pergalę iš eilės po trylikos pralaimėjimų serijos iškovojusioje „Pistons“ ekipoje, kuri lieka Centro diviziono autsaidere, išsiskyrė Richardas Hamiltonas (32 tšk.), Jonas Jerebko, Benas Wallace'as, Rodney Stuckey ir Charlie's Villanueva (po 13 taškų).