Darius Songaila prieš rungtynės su Rusija
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Darius Songaila prieš rungtynės su Rusija
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

Donecko „Donetsk“ komandos, kurios gretose rungtyniauja Darius Songaila, kelias Eurolygos kelialapio link – baigtas. Lietuvio atstovaujama ekipa atrankos turnyro ketvirtfinalyje po atkaklios kovos 55:61 (19:13, 12:22, 16:13, 8:13) turėjo pripažinti Le Mano „Sarthe Basket“ komandos pranašumą.

Atrankos pusfinalyje Prancūzijos klubas susitiks su Kazanės „Unics“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje 91:73 įveikė Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, komandas skyrė taškas (51:52), tačiau netrukus Le Mano komanda surengė spurtą 7–0 ir po buvusio „Šiaulių“ legionieriaus Camerono Longo tritaškio skirtumas išaugo iki 8 taškų (51:59).

Per likusias dvi minutes Ukrainos klubas dar mėgino gelbėtis, tačiau deficito panaikinti nesugebėjo ir atsisveikino su galimybe šį sezoną rungtyniauti Eurolygoje (55:61).

D.Songaila pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei 5 sykius pažeidė taisykles.

„Donetsk“: Doronas Perkinsas 15 (5/9 dvit., 0/3 trit., 5/7 baud., 10 atk. kam.), Vojdanas Stojanovski 11, Ramelas Curry 10, Maksimas Pustozvonovas 5, Darius Songaila ir Dmitrijus Gliebovas po 4.

„Sarthe Basket“: Cameronas Longas 14 (1/2 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud.), Khalidas El–Aminas 12 (5 rez. perd.) ir Alainas Koffi po 12, Pape Sy 10, Joao Paulo Batista 7, Charlesas Kahudi 3 (8 atk. kam.).