TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2013 04 17

Dariaus Songailos klubas nepateko į Ukrainos čempionato pusfinalį

Ukrainos čempionato ketvirtfinalio barjero nepavyko peržengti Dariaus Songailos atstovaujamai Donetsko „Doneck“ ekipai. Jie svečiuose, po pratęsimo rezultatu 96:97 (21:20, 17:22, 27:25, 22:20, 9:10) nusileido Mariupolio „Azovmash“ komandai, kurios garbę gina kitas lietuvis Simonas Serapinas ir užleido pastariesiems kelią į pirmenybių pusfinalį.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Seriją Mariupolio komanda laimėjo rezultatu 3-1.

D.Songaila pralaimėtojų gretose per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 12 taškų, (dvitaškiai 3/8, baudos 6/6) atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei sykį perėmė kamuolį.

S.Serapinas rungtynėms nebuvo registruotas.

„Azovmash“: Lynnas Greeras pelnė 21 tašką, Miroslvas Raduljica 20, Oleksandras Kolčenko – 18.

„Doneck“: Ramelas Curry – surinko 29 taškus, Kirylas Fesenko – 17, Curtisas Millage'as – 12, Dioras Fisheris 10.

Tiesa, „Doneck“ ekipai sezonas dar nesibaigė, nes VTB pirmenybėse komanda dar rungtyniaus atkrintamosiose rungtynėse kur aštuntfinalio etape susikaus su Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv – Kuban“ ekipa.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti