2010 01 30

Dariaus Songailos komanda NBA rungtynes pralaimėjo po pratęsimo

Dviejų pergalių seriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse nutraukė ir į dešimtą vietą Vakarų konferencijoje tarp penkiolikos ekipų nukrito Naujojo Orleano „Hornets“ (25 pergalės ir 21 pralaimėjimas) klubas su Dariumi Songaila.
D.Songailos prasiveržimas
D.Songailos prasiveržimas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Darius Songaila

Penktadienį namuose „Hornets“ krepšininkai po pratęsimo 106:108 (29:30, 21:27, 27:31, 25:14, 4:6) nusileido septintą vietą Rytų konferencijoje užimančiai Čikagos „Bulls“ (23/22) komandai.

Ketvirtoje vietoje Pietvakarių divizione esančiai Naujojo Orleano ekipai lietuvis pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei prasižengė 5 sykius. Per nepilnas 27 žaidimo minutes (26:43) D. Songaila pataikė 6 dvitaškius metimus iš 15.

29 taškus šeimininkams pelnė Davidas Westas (14 atkovotų kamuolių), 20 – Marcusas Thorntonas, 18 – Chrisas Paulas (12 rezultatyvių perdavimų), 13 – Predragas Stojakovčius.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusioje bei antrą vietą Centro divizione užimančioje „Bulls“ ekipoje išsiskyrė Loulas Dengas (26 tšk.), Derrickas Rose'as (18 tšk.), Bradas Milleris (14 tšk.) ir Joakimas Noah (13 taškų).