2013 01 05

Darius Songaila į varžovų krepšį įmetė trylika taškų

Vienuoliktą nesėkmę 23-čiose Ukrainos krepšinio superlygos rungtynėse patyrė ir į septintąją vietą keturiolikos komandų turnyre nukrito šalies čempionas Donecko „Doneck“ klubas su Dariumi Songaila, svečiuose 67:80 (12:18, 12:21, 24:27, 19:14) turėjęs pripažinti ketvirtojoje pozicijoje esančių Lvovo „Galičina“ (15 pergalių ir 10 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvis savo ekipai pelnė 13 taškų, gynyboje atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo bei trissyk prasižengė. Per 28 su puse minutės (28:25) D. Songaila pataikė 6 dvitaškius metimus iš 8 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

23 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Ramelas Curry's, po 7 – Maksimas Pustozvonovas ir Vojdanas Stojanovskis.

Treąiją vietą užimantis ir be Simono Serapino žaidęs Mariupolio „Azovmaš“ (17/7) klubas svečiuose po dviejų pratęsimų 98:107 (14:26, 28:23, 14:20, 24:11, 9:9, 9:18) pralaimėjo į šeštąją poziciją pakilusiai Ivano Frankivsko „Goverla“ (14/11) ekipai.

Superlygoje pirmauja Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ (18/6) klubas, lenkiantis Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (17/6) komandą.

Tomo Delininkaičio Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (10/12) komanda užima devintąją vietą, Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (9/12) ekipa – dešimtojoje pozicijoje, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (6/15) klubas – dvyliktas.