Darius Songaila nebuvo registruotas dar vienoms rungtynėms (video)

Filadelfijos krepšininkai iškovojo antrą pergalę iš eilės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Filadelfijos krepšininkai NBA reguliariajame sezone pasiekė septintą pergalę. Vieni iš turnyro autsaiderių 117:97 nugalėjo „Cavaliers“ krepšininkus. Dabar abi ekipos turi po 7 pergales ir 14 pralaimėjimų. Lietuvos Darius Songaila nebuvo registruotas ir šiose rungtynėse.

Filadelfijos klubas užtikrintai pradėjo mačą. Po dviejų kėlinių „76ers“ pirmavo jau 14 taškų, o po ilgosios pertraukos savo persvarą sugebėjo dar labiau padidinti.

Nugalėtojų ekipoje aikštelėje pasirodė tik 9 žaidėjai, tačiau visi pelnė taškus. Rezultatyviausias buvo 26 taškus surinkęs T.Youngas, 19 pridėjo L.Williamsas, po 16 – J.Meeksas ir J.Holiday. „Kavalierių“ ekipoje pasižymėjo 18 taškų pelnęs J.Hicksonas.

Darius Songaila šį sezoną žaidė vos ketverioserungtynėse ir vidutiniškai pelnė 1,5 taško.