2010 12 22

Darius Songaila po ilgos pertraukos išbėgo į aikštelę, bet „76ers“ buvo pažeminti Čikagoje (video)

Septynioliktą pralaimėjimą 28-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečią vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Dariaus Songailos Filadelfijos „76ers“ klubas.
Darius...
Darius Songaila aikštelėje pasirodė po mėnesio pertraukos. / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

Antradienį Filadelfijos krepšininkai išvykoje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Rytų konferencijos Centrinio diviziono lyderei Čikagos „Bulls“ (17 pergalių ir 9 pralaimėjimai) komandai – 76:121 (19:33, 24:28, 11:31, 22:29).

Lietuvis savo ekipai pelnė 2 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį bei kartą prasižengė. Per 10 su puse žaidimo minučių (10:29) D.Songaila pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2.

Aikštelėje D.Songaila pasirodė po daugiau nei mėnesio pertraukos – pastarąjį kartą jis žaidė lapkričio 17 dieną.

17 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Andre Iguodala, 12 – Thaddeusas Youngas, po 9 – Jodie Meeksas ir Jrue Holiday.

Nugalėtojų, kurie laimėjo aštuonerias rungtynes iš devynių pastarųjų, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Derrickas Rose'as (22 tšk. bei 12 rezultatyvių perdavimų), Luolas Dengas (22 tšk.), Carlosas Boozeris (16 tšk. ir 11 sugriebtų kamuolių), C.J.Watsonas (14 tšk.), Kurtas Thomas (12 tšk.) bei Kyle'as Korveris (10 tšk.).