2011 02 09

Darius Songaila po ilgos pertraukos pakilo nuo suolo, o „76ers“ šventė įspūdingą pergalę (video)

Po 22 rungtynių pertraukos lietuvis Darius Songaila išbėgo į aikštelę, o jo atstovaujama ir septintąją vietą Rytų konferencijoje užimanti Filadelfijos „76ers“ ekipa šventė įspūdingą dvidešimt ketvirtą pergalę 51–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse.
Baudų metimai
Darius Songaila po ilgos pertraukos vėl gavo progą pasireikšti. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Antradienį svečiuose Filadelfijos krepšininkai 117:83 (33:15, 32:18, 23:25, 29:25) sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančią Atlantos „Hawks“ (33 pergalės ir 19 pralaimėjimų) komandą.

Tai buvo septintoji Filadelfijos ekipos pergalė per devynerius paskutiniuosius mačus.

Vos penktąsias šio sezono rungtynes žaidęs Lietuvos krepšininkas nugalėtojams pelnė 4 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei išvengė pražangų. Pirmą kartą nuo gruodžio 21–osios rungtyniavęs D. Songaila per 9 minutes (9:08) pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2 bei realizavo abu baudų metimus.

20 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Lou Williamsas, 17 – Eltonas Brandas, po 16 – Jodie'is Meeksas ir Thaddeusas Youngas, 15 – Jrue'as Holiday'us, 11 – Andre Iguodala.

Atlantos ekipos gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Joshas Smithas (16 tšk.), Damienas Wilkinsas (12 tšk.), Marvinas Williamsas (10 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių) bei Jeffas Teague'as (10 taškų).