2013 03 18

Darius Songaila vedė „Doneck“ į pergalę

Šeštąją vietą užimanti bei čempionės titulą ginanti Dariaus Songailos Donecko „Doneck“ (21/15) komanda išvykoje 83:81 (22:18, 18:22, 17:19, 26:22) įveikusi penktojoje pozicijoje esančią Ivano Frankivsko „Galičina“ (22/15) ekipą.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vėl rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 21 tašką, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Per 25 minutes D. Songaila pataikė vienintelį mestą tritaškį, 7 dvitaškius iš 15 ir visus 4 baudų metimus.

Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (21/17) klubas su Tomu Delininkaičiu lieka septintas, o tryliktojoje pozicijoje esanti bei Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (11/27) ekipa savo aikštėje po pratęsimo 71:75 (10:17, 20:12, 15:17, 16:15, 10:14) nusileido superlygos autsaideriams Kijevo „Kyiv“ (9/27) krepšininkams.

Devintąją nesėkmę 36-ose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturiolikos komandų turnyro lyderis Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ klubas, svečiuose 74:81 (17:18, 16:16, 20:23, 21:24) nusileidęs į vienuoliktąją vietą pakilusiems Dniepropetrovsko „Dnipro“ (13 pergalių ir 22 pralaimėjimai) krepšininkams, kuriuos treniruoja Valdemaras Chomičius.

D. Šalenga buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė, o 20 minučių žaidusio M. Anisimovo sąskaitoje 16 (dvitaškiai 7/11, baudos 2/3) taškų, 1 sugriebtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga.

Tryliktąją nesėkmę 25-osiose rungtynėse patyrė bei antrąją vietą išsaugojo Simono Serapino Mariupolio „Azvomaš“ komanda, išvykoje 82:91 (19:19, 11:23, 16:24, 36:25) nusileidusi į devintąją poziciją pakilusiai Krivyj Riho „Krivbasbasket“ (16/21) ekipai.

Lietuvos į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 7 (dvitaškiai 3/3, baudos 1/1) taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 5 kartus per 22 minutes.