2012 04 13

Derrickas Rose'as pelnė vos 2 taškus, tačiau „Bulls“ per pratęsimą palaužė „Heat“

NBA Rytų konferencijos lyderių akistatoje pergalę iškovojo Čikagos „Bulls“ (45/14) klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai, namuose po pratęsimo 96:86 (19:22, 17:19, 24:21, 24:22, 12:2) nugalėjo Majamio „Heat“ (40/17) komandą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus rungtyniauti 2 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, aikštės šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą (81:76), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo. „Heat“ surengė spurtą 0-7 ir išsiveržė į priekį (81:83).

Išlyginti rezultatą turėjo galimybę Luolas Dengas, bet jo metimas tikslo nepasiekė. Kitoje atakoje dvitaškio nepataikė ir LeBronas Jamesas, tačiau kamuolį likus rungtyniauti 11 sekundžių atsikovojo „Heat“ ekipa ir „Bulls“ tyčine pražanga sustabdė L.Jamesą.

Puolėjas realizavo tik vieną baudos metimą (81:84) ir suteikė progą aikštės šeimininkams. „Bulls“ didvyriu tapo C.J.Watsonas, taikliu tritaškiu išlyginęs rezultatą (84:84). Tiesa, Dwyane'as Wade'as dar galėjo išplėšti pergalę, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu „Bulls“ krepšininkai iš pradžių pelnė 5 taškus be atsako (89:84), o galutinai svečių viltis pakovoti dėl pergalės palaidojo taiklus C.J.Watsono metimas (93:85).

Ne itin sėkmingai šios rungtynės susiklostė „Bulls“ lyderiui Derrickui Rose'ui, kuris per 25 žaidimo minutes pelnė tik 2 taškus (1/10 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir gavo bloką.

„Jeigu žinočiau, kad taip nutiks – neišeičiau į aikštelę, – apgailestavo D.Rose'as. – Aš nesijaudinu dėl savo statistikos. Ar galėčiau ieškoti pasiteisinimų? Taip. Bet jūs mane žinote, aš neketinu to daryti. Metimai, kuriuos dažniausiai pataikau – nekrito. Komandos draugai buvo mano užnugaris. Džiaugiuosi juos turėdamas šiuos vyrukus“.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 19 (9/19 dvit., 1/2 baud., 11 atk. kam.), Kyle'as Korveris 17 (5/6 trit.), C.J.Watsonas (9 rez. perd.) ir Luolas Dengas po 16, Taj Gibsonas 11.

„Heat“: LeBronas Jamesas 30 (8/18 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as 21, Chrisas Boshas 20 (8 atk. kam.).