Treneris Donaldas Kairys paliko Minsko „Cmoki“ krepšinio klubo vyriausiojo trenerio postą. Pranešama, kad sutartis su strategu nutraukta abipusiu susitarimu.
Donaldas Kairys
Donaldas Kairys / lithuaniabasketball.com
Temos: 1 Krepšinis

Kartu su D.Kairiu iš Baltarusijos čempionų komandos pasitraukia ir kitas lietuvis – trenerio asistentu dirbęs Arvydas Straupis.

Vadovaujant D.Kairiui, „Cmoki“ klubas iškovojo šalies taurę, pirmą kartą Baltarusijos krepšinio istorijoje pateko į Europos turnyro atkrintamąsias varžybas (FIBA Europos iššūkio taurėje) bei pasiekė tarptautinėje arenoje per sezoną iškovotų pergalių rekordą.

VTB Jungtinės lygos B grupėje „Cmoki“ krepšininkai su 4 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų užima aštuntą vietą.

Prie Minsko komandos vairo stos buvęs D.Kairio asistentas Andrejus Krivonosas, kuris komandai jau vadovavo 2008-2013 metais bei su ja penkiskart tapo Baltarusijos čempionu ir iškovojo keturias šalies taures.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas