2015 01 18

Donatas Motiejūnas buvo rezultatyvesnis už Jamesą Hardeną, bet „Rockets“ pralaimėjo

Šeštadienį NBA lygoje buvo sužaistos aštuonerios rungtynės. „Houston Rockets“ namuose 106:131 (31:31, 28:33, 21:38, 26:29) nusileido „Golden State Warriors“ ekipai.
Draymonas Greenas ir Donatas Motiejūnas
Draymonas Greenas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Svečių raktu į pergale tapo nepriekaištinga gynyba. Klay Thompsonas padarė savo darbą ir rezultatyviausią NBA žaidėją Jamesą Hardeną privertė įmesti vos 11 taškų.

Hjustono krepšininkai rungtynių kontrolę prarado trečiajame kėlinyje. „Trečiasis kėlinys buvo tiesiog juokingas. Mes tiesiog praradome visą savo ugnį. Nieko nepadarėme“, – po rungtynių kalbėjo svečių treneris Kevinas McHale'as.

Nugalėtojams Stephenas Curry ir Klay Thompsonas surinko po 27 taškus.

Dwightas Howardas „Rockets“ ekipai pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Donatas Motiejūnas per 21 minutę surinko 14 taškų ir kartu su J.Smithu buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir surinko keturias pražangas. Lietuvis pataikė keturis dvitaškius iš aštuonių, vieną tritaškį ir penkis baudos metimus.

Tai buvo jau dešimtos rungtynės iš eilės, kai D.Motiejūnas pelnė dviženklį taškų skaičių.