2013 03 16

Donatas Motiejūnas padėjo „Rockets“ susitvarkyti su „Timberwolves“

Penktadienio vakarą Houstone vykusiose NBA rungtynėse Hjustone vietos „Rockets“ netikėtai įveikė pirmavusius „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus 108:100 (22:27, 17:30, 35:23, 34:20).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 39:57, tačiau trečiajame ketvirtyje susigriebė ir netikėtai iškovojo gražią pergalę. „Houston Rockets“ tai buvo aštuntos laimėtos namų rungtynės iš devynių.

Komandos lyderis Jamesas Hardenas pelnė net 37 taškus, Jeremy Linas pridėjo 24 taškus naikinant 20 taškų deficitą.

Lietuvis Donatas Motiejūnas aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir vieną kartą prasižengė.

Pralaimėtojų gretose po 19 taškų pelnė Derrickas Williamsas ir Jose Barea.