2013 01 01

Donatas Motiejūnas pataikė pirmąjį tritaškį NBA, o „Rockets“ metus užbaigė pergale

„Houston Rockets“ naujokas Donatas Motiejūnas minutėmis aikštėje vėl nebuvo lepinamas. Lietuvis žaidė vos dvi minutes, bet kartu su komandos draugais šventė septynioliktąją pergalę 31-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse.
Donatas Motiejūnas NBDL lygoje ilgai neužsibuvo
Donatas Motiejūnas / asseco.prokom.pl nuotr.

Pirmadienį namuose „Rockets“ komanda 123:104 (26:27, 38:19, 26:29, 33:29) nugalėjo trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Atlantos „Hawks“ (19 pergalių ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus ir nutraukė jų keturių iš eilės pergalių seriją.

2 minutes ir 14 sekundžių aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 3 taškus. D. Motiejūnas šįsyk pataikė vienintelį mestą ir pirmąjį tritaškį NBA, tačiau jo dvitaškis metimas skriejo pro šalį.

28 taškus nugalėtojams pelnė Jamesas Hardenas, 22 – Carlosas Delfino, 16 – Jeremy'is Linas, 15 – Marcusas Morrisas, 11 – Omeras Ašikas (17 atkovotų kamuolių), 10 – Toney Douglas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Louisas Williamsas (21 tšk.), Alas Horfordas (18 tšk.), Joshas Smithas (17 tšk.), Johnas Jenkinsas (15 tšk.), 10 – Jeffas Teaque'as (10 taškų).

„Rockets“ klubas Vakarų konferencijoje žengia šeštas.