2012 03 05

Donatas Motiejūnas pelnė 20 taškų, o „Asseco Prokom“ šventė pergalę VTB

Septintą pergalę ir antrąją iš eilės Vieningoje krepšinio lygoje VTB pasiekė Gdynės „Asseco Prokom“ (7/8) ekipa. Lenkijos klubas, kurio gretose naudingiausiai žaidė Donatas Motiejūnas namuose 89:79 (17:23, 28:23, 23:12, 21:21) įveikė B grupės autsaiderę Minsko „Minsk-2006“ (1/14) komandą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Nugalėtojams D.Motiejūnas per 29 minutes įmetė 20 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 9/11 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Naudingai Lenkijos ekipoje žaidė ir Jerelas Blassingame'as. Nors įžaidėjas per 32 minutes įmetė tik 5 taškus (1/3 dvit., 0/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu Minsko ekipoje rungtyniaujantis Justas Sinica žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 14 naudingumo balų.

„Asseco Prokom“: Donatas Motiejūnas (9/11 baud., 6 atk. kam., 22 n.b.) 20, Przemyslawas Zamojskis (5/5 trit.) 19, Piotras Szczotka (5/6 dvit., 5 atk. kam.) 10.

„Minsk-2006“: Aleksandras Kudrautsau (10/11 baud., 5 atk. kam.) 20, Courtney Eldrige'as ir Aleksėjus Laškevičius (9 atk. kam.) po 16, Justas Sinica 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas