2014 03 18

Donatas Motiejūnas rungtynėse su „Jazz“ dėl kamuolių kovojo kaip liūtas

Lengvą ir triuškinančią pergalę NBA čempionate pirmadienį iškovojo „Houston Rockets“ (45/22) klubas, kuriam atstovauja Donatas Motiejūnas. „Rockets“ namie net 124:86 (28:20, 32:21, 32:28, 32:17) nepasigailėjo „Utah Jazz“ (22/46) krepšininkų.
Chandleris Parsonsas ir Donatas Motiejūnas
Chandleris Parsonsas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„USA Today Sports“ nuotr.

„Rockets“ atitrūko antrame kėlinyje, susikrovusi 16 taškų pervarą 47:31. Trečiame kėlinyje šeimininkų pranašumas jau siekė 23 taškus 92:69.

Tai buvo devinta iš eilės „Rockets“ pergalė namų arenoje. Kol kas ilgiausia serija buvo pasiekta 2009 metais, kai „raketoms“ pavyko iškovoti namie dvylika pergalių iš eilės.

Lietuvis D.Motiejūnas aikštėje žaidė net 28 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau 6 kartus prasižengė ir 5 sykius suklydo.

„Rockets“ Vakarų konferencijoje užima ketvirtą, o „Jazz“ – penkioliktą vietas.

„Rockets“: Terrence‘as Jonesas 30, Patrickas Beverley 19, Jeremy Linas 17 (9 rez. perd.), Jamesas Hardenas ir Jordanas Hamiltonas po 15, Omeras Ašikas 12 (11 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 7.

„Jazz“: Derrickas Favorsas ir Alecas Burksas po 15, Gordonas Haywardas 11, Trey Burke‘as 10, Enesas Kanteris 9, Richardas Jeffersonas 8.

Kiti pirmadienio rezultatai:

„Charlotte Bobcats“ –  „Atlanta Hawks“ 83:97,
„Indiana Pacers“ –  „Philadelphia 76ers“ 99:90,
„Brooklyn Nets“ –  „Phoenix Suns“ 108:95,
„Chicago Bulls“ –  „Oklahoma Thunder“ 85:97,
„Dallas Mavericks“ – „Boston Celtics“ 94:89,
„Denver Nuggets“ – „Los Angeles Clippers“ 110:100.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius