2014 10 22

Donatas Motiejūnas sužibėjo kovodamas dėl kamuolių, tačiau „Rockets“ pralaimėjo

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Donatas Motiejūnas antradienio vakarą aikštėje rinko vieną po kito atšokusius nuo krepšinio kamuolius, tačiau tai nepadėjo jo ekipai švęsti pergalės ikisezoninėse NBA rungtynėse. „Houston Rockets“ (4/2) komanda svečiuose pralaimėjo NBA vicečempionams „Miami Heat“ atstovams 85:90 (28:18, 24:23, 15:29, 18:20).
Donatas Motiejūnas, Kostas Papanikolaou ir „Heat“ žvaigždė Chistas Boshas
Donatas Motiejūnas, Kostas Papanikolaou ir „Heat“ žvaigždė Chistas Boshas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas žaidė beveik 17 minučių, per kurias įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 baudų), tačiau atkovojo net 10 kamuolių ir blokavo 1 metimą. Net 4 kamuolius lietuvis atkovojo puolime.

„Rockets“ pirmoje mačo dalyje pirmavo 13 taškų persvara, tačiau po didžiosios pertraukos „Heat“ sužaidė puikų trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 14 taškų skirtumu, o lemiamame su Dwyane'o Wade'o pagalba išlaikė 3-5 taškų persvarą ir laimėjo. „Heat“ komandai tai buvo trečia pergalė iš eilės – prieš tai Majamio klubas patyrė keturias nesėkmes iš eilės.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 26, Chrisas Boshas 22, Mario Chalmersas 13.

„Rockets“: Dwihgtas Howardas (9 atk. kam.) ir Jamesas Hardenas po 19, Kostas Papanikolaou 8.