2011 11 13

Donatas Motiejūnas žaidė galingai, bet „Asseco Prokom“ neprilygo CSKA

Naudingas Donato Motiejūno žaidimas nepadėjo Tomo Pačėso treniruojamai Gdynės „Asseco Prokom“ (2/3) ekipai VTB Vieningosios lygos, B grupės rungtynėse iškovoti pergalę. Lenkai namuose 65:74 (16:24, 23:17, 12:22, 14:11) nusileido Jono Kazlausko auklėtiniams Maskvos CSKA (5/1).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / asseco.prokom.pl nuotr.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 4 minutes minimalią persvarą turėjo šeimininkai (48:47), tačiau tuomet armiečiai ketvirtį užbaigė spurtu 16:3 bei prieš paskutinį ketvirtį susikrovė 12 taškų persvarą.

Visgi T.Pačėso auklėtiniai rankų nuleisti neketino bei po D.Motiejūno dėjimo lenkai prie varžovų priartėjo per vieną tolimą metimą (60:63), tačiau atsibudę CSKA krepšininkai netrukus atstatė dviženklę persvarą (60:70) bei saugų atotrūkį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Rusijos čempionai šiame mače vertėsi be Darjušo Lavrinovičiaus ir Andrejaus Kirilenkos.

Net 17 taškų pirmoje mačo dalyje pelnęs D.Motiejūnas pralaimėtojams iš viso per 32 minutes įmetė 21 tašką (10/17 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tuo tarpu nugalėtojams R.Šiškauskas per 16 minučių surinko 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado vieną kamuolį ir kartą pažeidė taisykles.

„Asseco Prokom“: Donatas Motiejūnas 21, Przemyslawas Zamojskis 14, Adamas Lapeta 12 (12 atk. kam.), Przemyslawas Frasunkiewiczas 8.

CSKA: Andrejus Vorontsevičius 20 (12 atk. kam.), Nenadas Krstičius 17, Jamontas Gordonas ir Milošas Teodosičius po 8.