Donato Motiejūno ekipa Europos taurėje liko ketvirta

Donatas Motiejūnas 2007–2008 m. atstovavo Kauno „Žalgiriui“
Tomo Gaubio nuotr. / Donatas Motiejūnas 2007–2008 m. atstovavo Kauno „Žalgiriui“.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Trečiąją vietą Europos taurės turnyre iškovojo Zagrebo „Cedevita“ klubas, kuris kovoje dėl bronzos 59:57 (6:12, 15:11, 16:13, 22:21) palaužė finalinio ketverto šeimininkus Trevizo „Benetton“ su Donatu Motiejūnu.

Italai dar turėjo šansą išplėšti pergalę arba pratęsimą, mat likus kelioms sekundėms jie pralaiminėjo dviem taškais – 57:59. Tačiau iš pradžių Stefano Markovičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, paskui kamuolį atkovojęs D.Motiejūnas pataikyti taip pat nesugebėjo.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/9, tritaškiai 0/2, baudos 4/4), atkovojo 8 kamuolius, triskart suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir išprovokavo 4 pražangas.

Nugalėtojams Corsley Edwardsas įmetė 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Donatye Draperis (9 atk. kam.) pridėjo 10, Vedranas Vukusičius – 9.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė be D.Motiejūno 10 taškų surinko Gregas Brunneris, Devinas Smithas įmetė 9, Sandro Nicevičius – 8.