2014 07 14

Donato Motiejūno rezultatyvumas nepadėjo „Rockets“ laimėti vasaros lygoje

„Houston Rockets“ klubas su Donatu Motiejūnu NBA vasaros lygoje patyrė antrą pralaimėjimą, kai Las Vegase 67:75 (14:19, 19:22, 28:13, 6:21) nusileido „Portland Trail Blazers“.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis per 29 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, triskart prasižengė ir 4 kartus suklydo.

„Trail Blazers“ ekipoje 71 iš 75 taškų įmetė starto penketo žaidėjai. Pradėjusių mačą nuo suolo gretose pasižymėjo vienintelis Allenas Crabbe'as.

„Rockets“: N.Johnsonas 16, D.Motiejūnas 14, A.Dawkinsas 9, I.Canaanas 8.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 19, W.Bartonas 15, T.Robinsonas (12 atk. kam.) 14, J.Freelandas (9 atk. kam.) 13, B.Brownas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius