Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Doneck“ VTB lygoje iškovojo ketvirtą pergalę

VTB Jungtinės lygos rungtynės. Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Donecko „Donetsk“.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Donecko „Doneck“ ekipos dvikova
Šaltinis: BNS
0
A A

Ketvirtą pergalę penktose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties komandų B grupėje užimantis Donecko „Doneck“ (Ukraina) klubas, pirmadienį svečiuose 92:84 (22:28, 26:20, 17:22, 27:14) privertęs pasiduoti į devintąją poziciją su 1 pergale iš 4 galimų nukritusius Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) krepšininkus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Bernardas Kingas, 19 – Benas MC Cauley'is, 17 – Marco Killingsworthas, 11 – Maksimas Kornijenka, 10 – Pavlas Burenka.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Christianas Burnsas (18 tšk.), Anthony'is Fisheris ir Vasilijus Zavorujevas (po 15 tšk.), Andrejus Komarovskis ir Elmedinas Kikanovičius (po 13 taškų).

Grupės lyderiu su penkiomis pergalėmis išlieka Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 5 5 0 100

2. „Doneck“ (Ukraina) 5 4 1 80

3. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 5 3 2 60

4. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 5 3 2 60

5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 5 2 3 40

6. Nimburko ČEZ (Čekija) 5 2 3 40

7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 4 1 3 25

8. Talino „Kalev“ (Estija) 4 1 3 25

9. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 4 1 3 25

10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 4 1 3 25

B grupėje pirmauja po keturis susitikimus laimėję Maskvos CSKA bei Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (abu Rusija) klubai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 4 4 0 100

2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 4 4 0 100

3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 5 3 2 60

4. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 5 3 2 60

5. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 5 2 3 40

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 5 2 3 40

7. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 5 2 3 40

8. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 5 2 3 40

9. Klaipėdos „Neptūnas“ 5 1 4 20

10.Rygos VEF (Latvija) 5 1 4 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek